Ochrana osobných údajov

1. Služba nevyždauje žiadne osobné údaje, ktoré by úžívateľ zadával. Poskytnutie takýchto údajov je plne dobrovoľné.

2. Služba požaduje zadanie e-mailovej adresy (v určiých prípadoch sa môže jednať o osobný údaj) pre prihlásenie užívateľa, pre prípadne posielanie notifikácií alebo reset hesla. Služba nepožaduje, aby emailová adresa obsahovala nejaké osobné údaje.

3. Užívateľ može odoslať svoju fotografiu, avšak to nieje povinné. Užívateľ nemusí nahrávať svoju reálnu fotku, može nahrať napríklad aj kresleného avatara atd.. Fotky ktoré obsahujú nahotu alebo sexuálny podtón nie sú povolené.

4. Pre zobrazovanie alebo nastavenie reklám služba môže ukladať osobné údaje alebo identifikátory ako Adveritising ID, Android ID, IMEI, BSSID, MAC Address, IP Address. A pre správne zobrazovanie reklám a nastavenie reklám môže služba poskytnúť tieto udaje tretej strane, ktorá reklamy a nastavenia spravuje. Tieto údaje tiež môžu byť použité pre štatistické účely.

5. Ak chcete aby bol Váš účet vymazaný alebo len niektoré údaje napíšte správu z použitej e-mailovej adresy v registrácii na kontaktchat3.eu

6. Služba pri prihlásení a registrácii používa šifrovanie hesla, ktoré sa na strane klienta zašifruje (keď kliknete na tlačidlo prihlásiť alebo registrovať) vidíte zmenu jeho dlžky v poli heslo a odošle sa v zašifrovanej podobe.

9.12.2020 zoznamka.chat3.eu

Úprava 14.07.2023